Про переведення садового будинку в жилий в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 .00. 2020 р.                                     Східниця                                              № 00

Про переведення садового будинку

в жилий в смт. Східниця

Відповідно до ст. 31, ч.1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   керуючись Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321, постановою Кабінету Міністрів України № 420 від 14.06.2017р. «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки», розглянувши заяву гр. Голяка О.Ю. та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Перевести садовий будинок у жилий будинок, відповідно зі звітом про проведення технічного огляду дачного (садового) будинку від 22.05.2020 року, складеного експертом з технічного обстеження будівель і споруд Маєвською О.О., кваліфікаційний сертифікат серія АЕ № 005195 зареєстрований у реєстрі атестованих осіб 25.10.2018 року за № 4835, яким володіє гр. Голяк Орест Юрійович на праві приватної власності на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 15.05.2020 року № 209109612, який  розміщений за адресою: смт. Східниця, вул. Золота Баня та присвоїти йому поштову адресу: вул. Золота Баня, 29 «А» смт. Східниця, м. Борислав, Львівська область.

1. Зобов’язати гр. Голяка О.Ю. забезпечити використання земельної ділянки за її цільовим призначенням у відповідності до типу та правового статусу об’єкту нерухомості, що розташований на ній.

1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                                  І.Є. Піляк