Про встановлення(монтаж) модульної газової котельної установки на вул. Промисловій в смт. Східниця Львівської області

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

29 квітня  2020 р.                                   Східниця                                                      № 28

 

Про встановлення(монтаж) модульної газової

котельної установки на вул. Промисловій

в смт. Східниця Львівської області

 

Відповідно до п. «а» п. 2 ст. 27, ст. 29, ст. 30, п. «а» п. 1 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги рішення Східницької селищної ради № 598 від 23.11.2018 року «Про прийняття на баланс селищної ради (нежитлового приміщення) котельні ЗОШ № 2 в смт. Східниця», аварійність існуючого приміщення котельні, з метою створення належних умов для занять учнів Східницької ЗОШ № 2 I-III ст. у період опалювального сезону, а також запровадження економії  природних ресурсів,   виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Демонтувати існуюче аварійне приміщення котельні на вул. Промисловій (прилегла територія до Східницької ЗОШ № 2 I-III ст.) в смт. Східниця.

 

  1. Провести встановлення(монтаж) модульної газової котельної установки на вул. Промисловій в смт. Східниця Львівської області(на звільненій території відповідно до п. 1 рішення).

 

  1. Селищному голові:

3.1.  забезпечити отримання технічних умов на газопостачання в Дрогобицькому УГГ ПАТ «Львівгаз».

3.2. Укласти договір з суб’єктом підприємницької діяльності, який має право на виконання даного виду робіт, відповідно до п.1, 2 рішення .

 

  1. Головному бухгалтеру Східницької селищної ради провести оплату за виконані роботи та надані послуги відповідно до п. 1, 2, пп. 3.1. рішення за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк