Про включення до  переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.        

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.05.2020 року                                    Східниця                                                 № 888

 

Про включення до  переліку земельних ділянок

для підготовки Лотів для продажу

на земельних торгах у формі аукціону

та надання дозволу на виготовлення

відповідної документації.

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.134-138 Земельного кодексу України, з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, беручи до уваги висновки постійної депутатської комісії з охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних  відносин, будівництва та архітектури від 29.04.2020 р.,  враховуючи вимоги п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів з продажу у власність земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них, організації та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів, ,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ 03.07), на вул..Кропивницькій, приблизною площею 0,0400 га, що розташована на території Східницької селищної ради м. Борислава Львівської області.
  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
  3. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки вищезазначеної земельної ділянки.
  4. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
  5. Доручити селищному Голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
  6. Виконавчому комітету забезпечити подання, виготовленої та погодженої в установленому Законом порядку, документації на земельну ділянку, зазначену в п.1. даного Рішення, на затвердження сесією селищної ради.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних  відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК