Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у  власність, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно просвітницького обслуговування.                                                                            

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.05.2020 року                                  Східниця                                               № 893

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу її у  власність, для будівництва та

обслуговування будівель закладів культурно

просвітницького обслуговування.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши звернення КП «Господарник» беручи до уваги проекти землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 29.04.2020 р. та селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею – 600 кв. м. на вул. Шевченка, 55 А, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0427, та передати її в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно просвітницького обслуговування (КВЦПЗ 03.05) в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, комунальному підприємству селищної ради «Господарник»
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
  3. 3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                         Іван ПІЛЯК