Про затвердження проектів відведення, та  передачу у  постійне користування земельної  ділянки для будівництва та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу. 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.06.2020 року                                    Східниця                                                № 909

Про затвердження проектів відведення,

та  передачу у  постійне користування земельної

ділянки для будівництва та експлуатації

об’єктів дорожнього сервісу.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 27.05.2020 р.,  та розглянувши звернення КП «Господарник» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати їх в постійне користування комунальному підприємству «Господарник», Східницької селищної ради для будівництва та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ11) в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області. а саме:

– площею – 0,42 га на вул. Котляревського, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:04:010:0165

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельні ділянки.
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                         Іван ПІЛЯК