Про внесення змін до Програми капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця на 2020 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.06.2020 року                                   Східниця                                                 № 920

 

Про внесення змін до Програми капітального

будівництва, реконструкції, капітального

ремонту об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури

смт. Східниця на 2020 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 24.01.2020 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2020 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 19.05.2020 р. та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, смт. Східниця селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми капітального будівництва, реконструкції,

капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця на 2020 р., а саме: додаток «Потреба у обсягах фінансування заходів щодо реалізації Програми  капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою смт. Східниця на 2020 рік» читати в наступній редакції (додаток до рішення)

 

  1. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програми капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури смт. Східниця на 2020 р.в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2020 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                              Іван ПІЛЯК