Про проведення архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування території

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

           05.06.2020 р.                                        Східниця                                                  №

 

Про проведення архітектурного конкурсу

на кращу проектну пропозицію

облаштування території

 

Керуючись ст..26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», з метою об’єктивного відбору архітектурних проектних пропозицій облаштування територій, прилеглих до вул. Золота Баня та Промислова,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з охорони навколишнього природного середовища від 02.06.2020 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Провести архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування територій, прилеглих до вул. Золота Баня та Промислова в смт. Східниця.
  2. Затвердити Програму про організацію та проведення архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування територій, прилеглих до вул. Золота Баня та Промислова в смт. Східниця згідно з додатком №1.
  3. Затвердити склад журі архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування територій, прилеглих до вул. Золота Баня та Промислова згідно з додатком №2.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову І.Є. Піляка  та постійну депутатську комісію планування, бюджету фінансів.

 

 

 

 

Селищний  голова                                                                                      Іван ПІЛЯК