Відбулася робоча нарада з вирішення питань , що виникли в процесі реалізації робочих проектів «Каналізування р-ну вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислав Львівської обл. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод»(Коригування) та «Каналізування р-ну вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислав Львівської обл. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод»(Коригування)
Присутні були: представники Східницької селищної ради -
І.Піляк, Ю.Журавчак, Р.Майстрик, А.Яців; координатор проекту І.Раставецький; директор ТзОВ «БудГарантГруп»Ю.Шуманський; головний інженер ТзОВ "БудГарантГруп" - В.Літута, головний інженер ТзОВ «БудГарантГруп»;
Відповідальна особа за електропостачання ТзОВ «БудГарантГруп» З.Занько;
керівник ТзОВ «Дідух» Р.Дідух; головний інженер проекту- О.Повонська; директор ТзОВ «Бориславтепло» В.Романкевич; інженер з технічного нагляду М.Бутов.
В ході наради вирішили: внести коригування в розроблену проектно-кошторисну документацію з зовнішнього електропостачання очисних споруд; доопрацювати робочі проекти будівництва очисних споруд в питаннях водопониження та електропостачання; внести зміни в підключення колекторів вул. Коновальця та вул. Шевченка до очисних споруд;
підрядній організації (ТЗОВ «БудГарантГруп») передати резервуари під монтаж обладнання до 15.07.2020 року.