Днями, в рамках робочої зустрічі, директор Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Цибенко Галина Тадеївна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Гузіль Руслана Романівна та секретар селищної ради с.м.т. Східниця Журавчак Юрій Дмитрович обговорили напрями співпраці новоствореної територіальної громади Східницька ОТГ (Об’єднана територіальна громада) зі службою зайнятості, шляхи подолання безробіття, питання створення нових робочих місць, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, тимчасової зайнятості мешканців громад та легалізації зайнятості; перспективи розвитку інфраструктури території громади.
Заплановані виїзні заходи до ОТГ, які є ефективним форматом комунікації з клієнтами. Завдяки таким заходам мешканці громади матимуть змогу дізнатись про нові послуги служби зайнятості, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, актуальні вакансії місцевого ринку праці, отримати профорієнтаційні послуги тощо.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення, забезпечення роботодавців кадрами та вирішенню питань розвитку громади.
Руслана Гузіль