Днями в Східницькій селищній раді відбулась робоча зустріч начальника Дрогобицької ДПІ Руслана Коржа, начальника Бориславської ДПІ Павла Хохуна із Східницьким селищним головою Іваном Піляком за участі начальника Дрогобицького відділу податків і зборів з фізичних осіб Олега Кручая.

На зустрічі обговорювались питання наповнення місцевого бюджету, погашення заборгованості, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Особливу увагу приділено налагодженню співпраці з новоутвореними територіальними громадами щодо виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету.

Так, у своїй доповіді начальник Дрогобицької ДПІ Руслан Корж акцентував увагу на основних напрямках роботи щодо наповнення місцевого бюджету, повноті і своєчасності сплати податків (зборів) та інших платежів до бюджету,  оформленню правовстановлюючих документів на земельні ділянки, погашення боргу. Зокрема податкова заборгованість до місцевого бюджету Східниці станом на 01.12.2020р. складає 4153,6 тис.гривень. В структурі наявної заборгованості найбільшу частку займає борг по орендній  платі за землю – 1957,4 тис.гривень (47,1 відс.), податку на нерухоме майно – 1152,2 тис.гривень (27,7 відс.)  земельному податку – 899,7 тис.гривень (або 21,7 відс.) та єдиному податку – 136,9 тис.гривень (3,3 відс.)

На завершення зустрічі, учасники засідання дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДПС та місцевого самоврядування дає можливості для налагодження співпраці щодо виконання місцевих бюджетів у 2020-2021 роках, виявлення та забезпечення додаткових джерел надходжень до бюджетів задля вирішення проблемних питань регіону.

Дрогобицькмй сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління