22.01.2021, відбулась зустріч фахівців Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості з головою Східницької територіальної громади Іваном Піляком Іван Піляк з метою налагодження співпраці у сфері сприяння зайнятості населення.
Східницька ТГ – це новоутворена територіальна одиниця, яка в даний час активно формує свою структуру, визначає цілі й завдання для забезпечення функціонування та соціально-економічного розвитку підпорядкованих їй теренів. А це 23 населених пункти, загальною площею 420 кв. км, в яких мешкає 16,5 тисяч осіб. Новенькі, по-сучасному відремонтовані кабінети вже очікують на фахівців різних напрямів діяльності.
Директор філії Галина Цибенко довела до уваги голови ТГ можливості служби зайнятості щодо надання послуг населенню та роботодавцям. Серед іншого, говорили про підтримку підприємницьких ініціатив, стимулювання створення нових робочих місць, професійне навчання на замовлення роботодавців, організацію громадських робіт.
В ході бесіди стало зрозуміло, що питання зайнятості населення знаходиться під пильною увагою керівництва Східницької ТГ. Саме зараз, Іван Євгенович розглядає пропозиції, які мають на меті залучити мешканців громади до самозайнятості шляхом їх участі в проєкті з організації сімейних молочних ферм. Фахівці служби зайнятості сподіваються, що цим проектом зацікавляться також особи, котрі зареєстровані як безробітні, адже це реальний шанс забезпечити себе й свою родину стабільним💲 заробітком.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про продовження співпраці, в т.ч. в напрямі інформування громадськості про стан ринку праці, надання інформаційно -консультаційних послуг на території громади, сприяння легалізації робочих місць та ін..
Бажаємо Східницькій територіальній громаді успішного розвитку!
Галина Цибенко, Наталія Савєльєва, Руслана Гузіль.