Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Східницької селищної ради»    

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2021 року                                Східниця                                            № 50

Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Східницької селищної ради»

Відповідно до п. 30 ч.1 ст. 26, ст. 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про  соціальні послуги», Цивільного кодексу, Господарського кодексу, постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», від 03 жовтня 2018 № 800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», від 03 березня 2020 року №177 «Деякі  питання діяльності центрів надання соціальних послуг» з метою надання всебічної допомоги та підтримки мешканцям Східницької територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечення індивідуальної допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та хворим, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Східницької селищної ради як окрему юридичну особу.
  2. Затвердити ПОЛОЖЕННЯ про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Східницької селищної ради. (Додаток 1).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                  Іван ПІЛЯК