Про передачу та закріплення за Комунальним підприємством «Східницькі джерела» Східницької селищної ради   

      СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2021 року                               Східниця                                              № 62

Про передачу та закріплення за

Комунальним підприємством «Східницькі джерела»

Східницької селищної ради на праві

оперативного управління комунальне майно

Східницької територіальної громади

 

Керуючись статтями 26 та 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 133, 137 Господарського кодексу України, з метою забезпечення ефективного функціонування комунального підприємства, беручи до уваги звернення Комунального підприємства «Східницькі джерела» Східницької селищної ради, селищна рада

 

    ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати та закріпити за Комунальним підприємством «Східницькі джерела» Східницької селищної ради на праві оперативного управління комунальне майно (нежитлові приміщення), що належить на праві комунальної власності територіальній громаді в особі Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області, яке розташоване за адресою: вулиця Шевченка, 55 А, смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області. (Додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту Східницької селищної ради Львівської області.

 

Селищний голова                                                                        Іван ПІЛЯК

 

 

Додаток

до рішення селищної ради

від «22» січня 2021 р. № 62

 

Перелік комунального майна(нежитлових приміщень), що передаються та закріплюються за Комунальним підприємством «Східницькі джерела» Східницької селищної ради на праві оперативного управління

  1. Нежитлові приміщення загальною площею 72,0 кв.м, розташовані в адміністративній будівлі за адресою: вулиця Шевченка, 55 А, смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області.

 

 

 

Секретар селищної ради                                          Юрій ЖУРАВЧАК