СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

«__» _________ 2021 року                    Східниця                                                 № ___

Про проведення конкурсу з визначення

Виконавця послуг зі збирання та  вивезення

побутових відходів на території

Східницької територіальної громади

Відповідно до п.п.55 п. а ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.28 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст. 35-1 Закону України “Про відходи”, постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”, на виконання  Рішення Господарського суду Львівської області у справі № 914/2952/15 від 05.10.2015 р.  та з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території громади, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Східницької територіальної громади.
  2. Виконавчому комітету селищної ради відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173:

2.1. Організувати і провести конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Східницької територіальної громади.

2.2. Затвердити Конкурсну документацію на визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Східницької територіальної громади за погодженням з постійною депутатською комісією планування, бюджету і фінансів.

2.3. Рішення конкурсної комісії після попереднього розгляду виконавчим комітетом подати на затвердження селищній раді.

1. Оприлюднити дане рішення шляхом публікації в народному часописі “Нафтовик Борислава” та розміщення на Інтернет-сторінці селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів

Селищний голова                                                                                               Іван ПІЛЯК