Про розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

                                                            

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

12.02.2021 року                              Східниця                                             № 89

Про розроблення проекту відведення

земельної ділянки для будівництва та обслуговування

будівель громадських та релігійних організацій.

 

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“,  ст. ст. 12, 92, 122, 123, Земельного кодексу України, Законом України“ Про благоустрій населених пунктів“, розглянувши клопотання релігійної громади УГКЦ святих апостолів Петра і Павла  в смт. Східниця взявши до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 11.02.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл релігійній громаді Української Греко-Католицької церкви святих апостолів Петра і Павла в особі Штокала В.Б. на розроблення проекту землеустрою земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (КВЦПЗ 03.04.)  площею-0,0600 га на вулиці Зарічній  в смт.Східниця.
  2. Держземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області, забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК