Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та код за ЄДРПОУ замовника, його категорія: Східницька селищна рада; вул. Золота Баня, 3, смт.Східниця, Львівська обл., 82391;

код за ЄДРПОУ – 26359951; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

1. Назва предмета закупівлі: Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод (Коригування), (ДК 021:2015: 45200000-9 — Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва).

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-02-002128-a

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до проектно-кошторисної документації  за робочим проектом: Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод (Коригування), розробленої ТзОВ «Дідух»

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 10 259 024 грн. без ПДВ.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Каналізування р-ну вул.Котляревського в смт. Східниця Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод (Коригування)», експертний звіт № 14-2419-18 від 17.12.2018р., виданий філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області.

Загальна кошторисна вартість даного об’єкта становить 14414350 грн. без ПДВ. За результатами проведених відкритих торгів у 2019 р. було укладено договір з Підрядником на виконання робіт. Однак, договір не виконано в повному обсязі: частково виконано роботи і частково закуплено обладнання в межах кошторису. Залишок невиконаних робіт становить 10 259 024 грн. без ПДВ. В даному технічному завданні враховано обсяги робіт, які потрібно виконати для повного завершення  будівельно-монтажних робіт по об’єкту.

Джерела фінансування об’єкта: 90 % – кошти Гранту ЄС, 10% – кошти МБ. Бюджетні призначення  по даному об’єкту будуть  уточнені після відповідних надходжень на рахунок Замовника  від грантового партнера Замовника.