Сьогодні, 23 квітня 2021 року, відбулося  засідання V сесії VIII –го демократичного скликання. На порядок денний було включено ряд питань, зокрема :                                                                                                              – бюджетні питання;
– створення кадрового резерву Східницької селищної ради;
– затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти  Східницької селищної ради;
– створення трудового архіву при виконкомі селищної ради;                          – земельні питання;                                                                                                        – надання матеріальної допомоги;                                                                              – затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької ТГ;                – участь у обласному конкурсі проектів  та інші.                                               Важливим питанням було затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади».                                                  Беручи до уваги ситуацію, яка склалась навколо теми Підбузької лікарні, тимчасова контрольна комісія з працівниками селищної ради розробила статут КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади».  Дуже незрозумілим залишилося те, що після гучних заяв депутатів селищної ради  від Підбужа та інформаційної пропаганди з їхньої сторони, частина з них не з’явилася на розгляд цього питання, а ті що були  не підтримали затвердження.

Також було заслухано лісничого Опацького лісництва М.Чіхрака  та  лісничого Східницького лісництва –  Ю. Маковецького  щодо планів господарювання на території Східницької ТГ на 2021 рік;

Депутатський корпус підтримав звернення до голови Бориславської ТГ  І.Яворського  щодо водопостачання в смт Східниця.

Роботу сесії було завершено.