Про підсумки першого етапу

Обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»

В 23 квітня  2021 року у   відділі освіти Східницької селищної ради було підведено підсумки І етапу( місцевого)Обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»  , який проводиться при фінансуванні Львівської обласної ради та за  інформаційної підтримки Департаменту освіти і науки Львівської ОДА .

Конкурс проводиться серед учнів 8-17 років( І-ша вікова група- 8-14 років; ІІ-га вікова група- 14-17 років)  у трьох номінаціях:

1. Авторська поезія
  2. Авторська проза
  3. Виконання пісні

Серед конкурсантів, які надіслали відеозаписи своїх виступів та свої друковані роботи  на адресу відділу освіти  Східницької ТГ, було обрано чотирьох переможців, а саме:

• Корольчук Владислава, ІІ вікова група ,  Східницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів: номінація- Авторська проза;
  • Крончко Надія, І вікова група ,Східницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів: номінація – Авторська поезія;
  • Багрій Василина, ІІ вікова група , Опаківський ЗЗСО І-ІІІ рівня: номінація – Виконня пісні;
  • Тюльченко Анастасія, І вікова група, ПідбузькийЗЗСО І-ІІІ рівнів: номінація – Авторська поезія.

Переможці будуть нагороджені  грамотами відділу освіти Східницької ТГ та братимуть участь в ІІ етапі  Обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі».

Дякуємо всім учасникам та їхнім керівникам за активну участь .