Відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

На порядку денному розглядали одне питання “Про вжиття відповідних заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів та заходи реагування на передодні та під час Великодніх свят”.

За результатами розгляду  даного питання ВИРІШИЛИ:

1. Скасувати з 00 год. 00 хв. 26 квітня 2021 р. «червоний рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у Східницькій територіальній громаді Дрогобицького району Львівської області та застосувати на території Східницької територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
  2. Рекомендувати настоятелям храмів:

2.1. Богослужіння та інші релігійні заходи проводити при заповненні не більш як на 50 відсотків місць та за умови дотримання учасниками заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

2.2. Посвячення Великодніх кошиків проводити з розтермінуванням в часі невеликими групами вірян.

2.3. Забезпечити провітрювання приміщень між кожним богослужінням.

2.4. Не допускати скупчення людей при вході між кожним богослужінням.

2.5. Причащати виключно ложечками, що пройшли належну дезінфекцію.

2.6. Забезпечити умови для антисептичної обробки рук.

2.7. Не допускати випадків перебування в приміщенні осіб без масок.

3.Людям старше 65 років утриматись від відвідування масових релігійних заходів