1 червня 2021 року відбувся виїзний захід Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості з метою надання інформаційно-консультаційних послуг мешканцям Східницької територіальної громади. Про переваги співпраці зі службою зайнятості заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Савєльєва розповіла старостам цієї громади Матінишину Миколі та Василю Зваричу. За результатами цієї зустрічі, фахівці служби зайнятості отримали запрошення провести подібний захід в селі Підбуж, де мешкає більше як 4 тисяч громадян.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Гузіль Руслана Романівна відвідала місцевих роботодавців з метою з’ясування їх потреб в персоналі. Зазначимо, що багато з них тісно співпрацюють з Бориславською службою зайнятості та активно користуються запропонованими послугами. Так, Журавчак Петро, керівник кафе «Сountry House», за посередництва служби зайнятості, уклав договір з безробітною на профнавчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці за професією «бармен», після закінчення якого гарантовано отримає кваліфікованого працівника.
Нас також цікавило в якій мірі постраждав туристичний бізнес Східниці під час кризи, пов’язаної з COVID-19. З цією метою було відвідано віллу «Астері», якою керує ФОП Шершун Зоряна Михайлівна. Вона докладно розповіла про труднощі з якими зіткнулися роботодавці курортного сектору та висловила цікаву думку, що у поточній ситуації важливим є застосування передових заходів «м’якого реагування», таких як, наприклад, організація відкритих площадок, терас для ресторанів і кафе в громадських місцях, де це можливо.
Ми, також, не оминули роботодавців сфери торгівлі. Шановна Жук Світлана Михайлівна привітно зустріла нас у затишній арт-крамниці «Декорум». Пані Світлана розповіла про всі тонкощі ведення бізнесу. Позитивно оцінила багаторічну співпрацю з службою зайнятості та зацікавилась законодавчими змінами.
Принагідно повідомляємо, що зустрічі фахівців служби зайнятості з мешканцями Східницької ТГ будуть відбуватись систематично в перший та третій вівторок щомісяця з 10.00 до 13.00. Нагадуємо, що ми працюємо в приміщенні ЦНАП Східницької селищної ради.

Руслана Гузіль,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу