Медична реформа, черговий етап якої зараз відбувається в Україні, має на меті покращення якості надання медичних послуг населенню. На шляху цих соціально-економічних перетворень, з’являються проблеми, які зокрема, пов’язані з оптимізацією персоналу в процесі змін в організації діяльності медичних закладів.
З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості, в тому числі ознайомлення зі станом місцевого ринку праці та можливістю працевлаштуватись за професіями медичної сфери, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості нещодавно провели виїзний семінар з працівниками КНП «Дрогобицька районна лікарня №5», яка територіально знаходиться в с. Підбуж Східницької територіальної громади й перебуває в стані реорганізації.
Зустріч з колективом підприємства, який налічує 111 працівників, відбулась за участю заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг філії Наталії Савєльєвої, начальника відділу взаємодії роботодавців та рекрутингу Руслани Гузіль та головного лікаря Косюти Василя Петровича. Присутнім на заході роз’ясненозаконодавчі норми, які стосуються вивільнення працівників та передусім, надано інформацію про актуальні вакансії у сфері медицини, готельного бізнесу, санаторно-курортної галузі на підприємствах, що працюють в прилеглих до Підбужа населених пунктах, в тому числі Борислава, Східниці, Трускавця.
Окрім цього, учасників семінару ознайомили з соціальними послугами служби зайнятості, зокрема щодо сприяння в пошуку підходящої роботи, можливостей започаткування власної справи чи безкоштовного отримання нової професії. Левову частину часу фахівці служби зайнятості відповідали на численні запитання присутніх щодо умов реєстрації, періодичності відвідування центру зайнятості, умов та тривалості виплати матеріального забезпечення та як швидко їм допоможуть знайти роботу. Присутнім рекомендовано використовувати електронні сервіси служби, в тому числі переглядати різні джерела з інформацією про актуальні пропозиції роботи та найважливіше – налаштуватись на активне сприяння зайнятості.
За результатами надання індивідуальних консультацій, фахівцями БМФ ЛОЦЗ створено банк шукачів роботи з метою сприяння рекрутером філії всім охочим знайти нове місце праці ще до їхнього звільнення.
Сподіваємось, що фахівцям служби зайнятості вдалось донести до працівників лікарні основний меседж й запевнити їх, що зі своєю проблемою втрати роботи вони не залишаться наодинці.

Наталія Савєльєва, технолог-начальник відділу надання соціальних послуг