1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с.Довге, вул..Зелена, Довжанської  Гірської сільської ради, Дрогобицького району Львівської області.

1. Замовник: Стецько Віктор Володимирович.
  2. Розробник документації: КП «Дрогобицьке Районне Бюро Планування та Архітектури»
  3. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою: Львівська область, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.
  4. Посадова особа Східницької селищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.
  5. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 20.07.2021 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 26.07.2021 року в приміщенні Східницької селищної ради о 10.00 годині.
  6. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

ДПТ