Про виготовлення технічної документації з

нормативно грошової оцінки земель

 смт.Східниця район КК «Смерекове» 

Дрогобицького району  Львівської області

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                            Східниця                                            № 141

 

Про виготовлення технічної документації з

нормативно грошової оцінки земель

смт.Східниця район КК «Смерекове»

Дрогобицького району  Львівської області

 

Керуючись статтями 13, 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи статтю 271.2 Податкового кодексу України,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, та висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 16.04.2021 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Виготовити технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця район КК «Смерекове», Дрогобицького району, Львівської області.

2.Доручити селищному голові Піляку І.Є. укласти угоду на виконання даного виду робіт з відповідною ліцензованою організацією.

3.Фінансування робіт з проведення нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця район КК «Смерекове», Дрогобицького району, Львівської області провести за рахунок коштів селищної ради.

4.Виготовлену та погоджену в установленому порядку технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель смт.Східниця район КК «Смерекове», Дрогобицького району, Львівської області подати на затвердження чергової сесії селищної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Іван ПІЛЯК