про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття  посади директора Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг

Східницької селищної ради»

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Східницька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора  Комунальної установи «Центр надання соціальних послугСхідницької селищної ради».

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

• уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

• отримувачі соціальних послуг;

• надавачі соціальних послуг;

• об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

• об’єднання надавачів соціальних послуг;

• об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 9:00 до 17:30 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до Східницької селищної ради за адресою: кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради(Н.Шийка),вул. Золота Баня, 3 , смт СхідницяДрогобицький район, Львівська область.