Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                         Східниця                             № 145

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши , спільну заяву Кшановської З.С. та Голяк О.Є.,  про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкидля будівництва та обслуговування житлового будинку, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустроювід 16.04.2021 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,11 га на вул. Шевченка, 63, в смт. Східниця, Дрогобицького району, Львівської області, гр. КшановськійЗеновіїСафатівні,щозареєстрованав смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 63, та  гр. Голяк Олені Євгенівні,щозареєстрованав смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Шевченка, 63, який належить їм згідно права часткової спільної власності.
  2. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконаннямрішенняпокластина  постійнудепутатськукомісіюз питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                    Іван ПІЛЯК