Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021року                       Східниця     № 146

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 55 ЗУ «Про землеустрій», ст. 123 Земельного Кодексу України, Закону України «Про державний земельний кадастр», розглянувши звернення ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Бориславнафтогаз» про надання дозволу  на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з    питань   земельних    відноси   природокористування ,  планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 16.04.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Бориславнафтогаз» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для обслуговування свердловини №8-П площею  0,2800 га в с.Опака, Дрогобицького району, Львівської області,  яка надана в користування строком на 25 років згідно договору на право тимчасового користування землею ( в тому числі на умовах оренди ) в межах  с.Опака, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Погоджену технічну документацію із землеустрою подати на затвердження селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатськукомісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                          Іван ПІЛЯК