Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення садівництва

гр. Латику О.М.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                         Східниця         № 148

 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення садівництва

гр. Латику О.М.

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяву гр. Латика О.М., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 16.04.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення садівництва – площею1200 кв. м. на вул. Зарічній, в смт. Східниця, Львівської області, гр.Латику Олександру Михайловичу, що зареєстрований в м.Стрий, вул.1-го Листопада, 11 кв.2у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатськукомісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                              Іван ПІЛЯК