Про припинення права постійного

користування земельною ділянкою.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                                Східниця                                             № 164

Про припинення права постійного

користування земельною ділянкою.

 

Керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», беручи до уваги рішення Дрогобицької районної ради від 29 грудня 2020 року №28 «Про передачу бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району Львівської області до комунальної власності об’єднаних територіальних громад Дрогобицького району», Східницька селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Припинити право постійного користування земельною ділянкою загальною площею -0,4037га (кадастровий номер 4621285100:01:002:0505) з цільовим призначенням (03.02) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ( будівництво та обслуговування Новокропивницького НВК I-III ступенів), яка розташована за адресою: вул.Довбуша, 133, с.Новий Кропивник,Дрогобицького району, Львівської області,  відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області.

2.Провести державну реєстрацію припинення права постійного користування земельною ділянкою у встановленому законодавством порядку.

3.Надати право постійного користування земельною ділянкою загальною площею  -0,4037га (кадастровий номер 4621285100:01:002:0505) з цільовим призначенням (03.02) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ( будівництво та обслуговування Новокропивницького НВК I-III ступенів), яка розташована за адресою: вул.Довбуша, 133, с.Новий Кропивник, Дрогобицького району,  Львівської області, відділу освіти Східницької селищної ради.

  1. Суб’єкту державної реєстрації внести зміни щодо реєстрації речового права.
  2. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

Селищнийголова                                                  Іван ПІЛЯК