Про участь у обласному Конкурсі

проектів регіонального розвитку

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

   ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                  Східниця                                             № 167

Про участь у обласному Конкурсі

проектів регіонального розвитку

 

З метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Східницької селищної територіальної громади, відповідно до Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням  Львівської обласної ради № 60 від 18.02.2021 року, беручи до уваги оголошення про Старт конкурсу проектів регіонального розвитку на 2021 рік,  керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Взяти участь Конкурсі проектів регіонального розвитку, що відбувається в рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради № 60 від 18.02.2021 року.
  2. Керуючому справами виконавчого комітету Східницької селищної ради(Р.Майстрик) підготувати проектні заявки для подачі на Конкурс за такими пріоритетними напрямками:
  • «Енергозбереження в бюджетній сфері»- проект «Капітальний ремонт даху Підбузького закладу загальної середньої освіти I-III рівнів смт. ПідбужСхідницької ТГ Дрогобицького району Львівської області»;
  • «Житлово – комунальне господарство» – «Будівництво зовнішнього електроосвітлення автомобільної дороги С141909 Ясениця-Новий Кропивник Дрогобицького району Львівської області».
  1. У разі перемоги в обласному Конкурсі проектів регіонального розвитку у 2021 році передбачити в бюджеті громади на 2021 рік кошти на співфінансування заходів по реалізації вищезазначених проектів в сумі не менше 50% вартості проекту.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 

 

Селищний голова                                                                         Іван ПІЛЯК