Результати конкурсного відбору  на заміщення вакантних посад керівників Довжанського, Новокропивницького  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.

16 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників Довжанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради та Новокропивницького  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
 За результатами конкурсу конкурсна комісія прийняла таке рішення:
  1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття посади директора Довжанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Барщика Павла Семеновича , як такого, що набрав найбільшу загальну кількість балів.
  2. Визначити переможцем конкурсу на зайняття посади директора Новокропивницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Василишин Надію Романівну, як такої, що набрала найбільшу загальну кількість балів.
  3. Внести подання начальнику відділу освіти Східницької селищної ради щодо призначення Барщика Павла Семеновича на посаду директора Довжанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради.
    4.         Внести подання начальнику відділу освіти Східницької селищної ради щодо призначення Василишин Надію Романівну на посаду директора Новокропивницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради.