Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель торгівлі.

 

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Р І Ш Е Н Н Я

 

00.06.2021 року                              Східниця                                             №

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель торгівлі.

 

Керуючись ст. ст. 12,92,93,121,123 Земельного кодексу України, взявши до уваги свідоцтво право власності на будівлю магазину від 24.01.2003 р. №2, враховуючи «Державний Акт на право постійного користування землею»,  та  розглянувши  заяву гр.***********.,  про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( КВЦПЗ 03.07.), беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р.,  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( КВЦПЗ 03.07.), площею 0,0070 га на вул. Галицькій, 2/1, в смт. Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. ******.
  2. Розроблену технічну документацію подати до Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК