Результати конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади керівника Залокотського закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
18 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Залокотського закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
За результатами конкурсу конкурсна комісія прийняла таке рішення:
Визначити переможцем конкурсу на зайняття посади директора Залокотського закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Східницької селищної ради  Кропивницького Василя Мирославовича, як такого, що набрав найбільшу загальну кількість балів.
2.Внести подання начальнику відділу освіти Східницької селищної ради щодо призначення Кропивницького Василя Мирославовича на посаду директора Залокотського закладу загальної середньої освіти І-ІІ рівнів Східницької селищної ради.