Про затвердження проекту землеустрою

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проек  Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                             Східниця                                          №

Про затвердження проекту землеустрою

по зміні цільового призначення

земельної ділянки.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення по зміні цільового призначення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури, та благоустрою  від 00. 00. 2021 р.,   та  розглянувши   заяву громадянина ********.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину ********** з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» ( код згідно КВЦПЗ-03.08)  площею – 0,8891 га, яка розташована за адресою:   с.Новий Кропивник, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської  області, кадастровий номер 4621285100:05:000:0113.
  2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка перебуває у власності громадянина **********.
  3. Затвердити розмір втрат сільськогосподарського виробництва, а

саме:

– гр. ************** в сумі 21тисяча 875 грн 52

коп. (двадцять одна тисяча вісімсот сімдесять п’ять гривень 52 коп.)

1.   Громадянину  ************** звернутися до Державного  кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до  відомостей про   земельну ділянку.

.                   6. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,

планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК