Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області інформує: перехід на єдиний рахунок значно спрощує процес сплати податків, зборів, інших платежів, що контролюються ДПС, та єдиного внеску, є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів. Розрахуватись з бюджетом та фондами можливо одним платіжним документом на загальну суму. Через єдиний рахунок можна сплатити всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.

Для того, щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити наступні три кроки.

Перший – через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001.

Другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

Третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів. Заповнювати реквізит «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування через єдиний рахунок необхідно згідно з Порядком, затвердженим наказом Міністерства фінансів України24 липня 2015 року N 666, із змінами та доповненнями.

Платники, які не подали Повідомлення за формою J/F 1307001, продовжують сплачувати платежі безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.

Іншу актуальну інформацію щодо електронних сервісів податкової можна отримати на субсайті Територіальних органів ДПС у Львівській області (lv.tax.gov.ua) та на сторінці ГУ ДПС у Львівській області у соціальній мережі Facebook.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління

ГУ ДПС у Львівській області