Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

Детальний план території для  будівництва та обслуговування  спортивних та фізкультурних споруд (тир) на території Східницької селищної ради за межами населеного пункту  с.Довге, Дрогобицького району Львівської області.

1. Замовник: Східницька селищна рада рада.
  2. Розробник документації: ФОП «Лопушанський»
  3. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою: Львівська область, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.
  4. Посадова особа Східницької селищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.
  5. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 08.08.2021 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 12.08.2021 року в приміщенні Східницької селищної ради о 12.00 годині.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому

ДПТ