СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Золота Баня, 3,смт. Східниця, Львівська область, 82391, тел./факс: (0248) 48-036, 48-201

E-mail: shidnitca.rada@ukr.net Код ЄДРПОУ 26359951

П Р О Т О К О Л № 5

позачергового засідання селищної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

від “08” липня  2021 року

смт. Східниця

Засідання провів селищний голова Східницької селищної ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ПІЛЯК Іван Євгенович.

Присутні: члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про визнання ситуації з питання відсутності водопостачання абонентів КП «Вододар» на території смт Східниця як локальної надзвичайної ситуації.

1. Про звернення в Дрогобицьке РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ГУ ДСНС України у Львівській області, та інші організації різних форм власності розташованих на території Східницької ТГ щодо забезпечення підвозу технічної води для потреб населення смт Східниця.

1. Про звернення в правоохоронні органи для перевірки правомірності дій керівництвом КП «Вододар» Бориславської міської ради та керівництвом Бориславської міської ради щодо відсутності водопостачання абонентів смт Східниця.

СЛУХАЛИ:

Про звернення в Дрогобицьке РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ГУ ДСНС України у Львівській області щодо забезпечення підвозу технічної води для потреб населення смт Східниця.

Доповідав:

• заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради Петро Степанович Кость.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

ВИРІШИЛИ:

1. Відсутність водопостачання частини мешканців смт. Східниця, а саме абонентів КП «Вододар», у карантинний період визнати локальною надзвичайною ситуацією.

1. Звернутися в Дрогобицьке РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ГУ ДСНС України у Львівській області щодо забезпечення безоплатного підвозу технічної води для потреб населення смт Східниця.

1. Підготувати та направити звернення в правоохоронні органи (СБУ, органи прокуратури) для перевірки правомірності дій керівництвом КП «Вододар» Бориславської міської ради щодо відсутності водопостачання абонентів смт Східниця.

1. Звернутися в районну комісію з питань ТЕБ і НС Дрогобицької районної державної адміністрації та обласну комісію з питань ТЕБ і НС Львівської обласної державної адміністрації для розгляду питання з штучно створеної надзвичайної ситуації з відсутністю водопостачання КП «Вододар» Бориславської міської ради абонентам смт Східниця.

1. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради П.С. Кость.

Голова комісії з питань ТЕБ і НС,

Селищний голова                                                                                  Іван ПІЛЯК

Секретар комісії                                                                                    Петро КОСТЬ