Про надання дозволу на виготовлення

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект   Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                             Східниця                                           № 00

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів

комунального обслуговування

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, з метою розширення каналізаційної мережі селища, беручи до уваги рекомендацію постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р.,  розглянувши звернення КП «Господарник» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл КП «Господарник» на виготовлення проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею  0,10 га на вул. Котляревського  в  смт. Східниця,  Східницької  ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (КВЦПЗ- 3.12).
  2. Директору КП « Господарник» укласти угоду з ліцензованою організацією на виготовлення проекту землеустрою, та після погодження подати на затвердження сесії Східницької селищної ради.
  3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК