Про     надання   дозволу  на    розроблення

        проекту землеустрою  щодо       відведення

        земельної    ділянки   для    будівництва  та

        обслуговування     будівель      громадської

        забудови

 

 

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

00.00.2021 року                              Східниця                                             №

 

Про     надання   дозволу  на    розроблення

проекту землеустрою  щодо       відведення

земельної    ділянки   для    будівництва  та

обслуговування     будівель      громадської

забудови

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.10,12,92, 122, 123  Земельного Кодексу України, ст.55, 55-1 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Східницької селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ 03.15.) орієнтовною площею – 0,3500 га, на вулиці Промисловій, смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Виконавчому комітету Східницької селищної ради замовити у ліцензованій організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та погоджений відповідно до чинного законодавства подати для розгляду та затвердження в установленому порядку до Східницької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК