25 серпня  2021 року  відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади». У ході засідання членами конкурсної комісії розглянуто документи претендента на дану посаду. За результатами розгляду  документів на відповідність установленим вимогам, конкурсна комісія прийняла рішення про допуск до участі в конкурсі на посаду директора комунальної установи «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади» Яворську  І.В.
Наступне засідання конкурсної комісії (заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку комунальної установи «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади, проведення співбесіди) відбудеться 02 вересня  о 15 год. 00 хв.