8 вересня відбулась нарада керівників закладів освіти Східницької ТГ  на якій обговорювали питання вакцинації .
У нараді взяли участь заступник селищного голови Наталія Шийка, працівники відділу освіти, директор КНП “Центр первинної медико – санітарної допомоги Східницької селищної ради” Юрій Скурчанський .
Начальник відділу освіти Тарас Шуст наголосив керівникам про необхідність роз’яснювальної роботи щодо вакцинації серед працівників. Заступник селищного голови Наталія Шийка акцентувала увагу керівників закладів освіти про важливість вакцинації, від якої залежатиме форма навчання здобувачів освіти. Юрій Скурчанський проінформував про пункти вакцинації та розповів про наявність різних видів вакцин в Східницькій територіальній громаді.