Про затвердження висновку про вартість майна

 

ПРОЄКТ

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                                    Східниця                                        №255

 

Про затвердження висновку

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. № 90, та з метою взяття на облік елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 06.07.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити висновок про вартість майна:

– колесо водяне до водяної пилорами в с. Зубриця, Турківського району, Львівської області в сумі 1815 грн (одна  тисяча вісімсот п’ятнадцять гривень) (без ПДВ) (висновок додається).

  1. Головному бухгалтеру селищної ради взяти на баланс майно згідно звіту про його оцінку, що знаходиться на території Східницької територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                       Іван ПІЛЯК