Про виділення коштів на поточній середній ремонт автодороги загального користування державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                                       Східниця                                        № 256

 

Про виділення коштів на поточній середній ремонт

автодороги загального користування державного

значення Т-14-02 Східниця-Пісочна

 

З метою забезпечення задовільних умов руху автотранспорту і безпеки дорожнього руху на автодорозі загального користування державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна, відповідно до ст.26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Бюджетним кодексом України зі змінами та доповненнями, Законом України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.   Визнати Службу автомобільних доріг у Львівській області за мовником та одержувачем коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації по проведенню поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення -14-02 Східниця-Пісочна за кошти бюджету Східницької селищної ради  загального фонду в сумі 5 000 грн 00 коп.(п’ять тисяч гривень 00 коп.).

 

  1.   Включити Службу автомобільних доріг у Львівській області  в мережу  установ і організацій, які фінансуються з місцевого бюджету.

 

  1.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

Селищний голова                                                                     Іван ПІЛЯК