Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва «Реконструкція частини шкільного приміщення для дошкільних груп повного дня у с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області.»

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                              Східниця                                              № 257

 

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

«Реконструкція частини шкільного приміщення

для дошкільних груп повного дня у с. Сторона,

Дрогобицького району, Львівської області.»

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Реконструкція частини шкільного приміщення для дошкільних груп повного дня у с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області» та  експертний звіт ТзОВ «Перша приватна експертиза» у Львівській області щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 14.05.21 р. №1677/05/21  і висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 06.07.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.   Затвердити проектну документацію на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція частини шкільного приміщення для дошкільних груп повного дня у с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області.» в сумі 3 457,201 тис. грн. (три мільйони чотириста п’ятдесят сім тисяч двісті одна гривня 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція частини шкільного приміщення для дошкільних груп повного дня у с. Сторона, Дрогобицького району, Львівської області.» в сумі 3 457,201 тис. грн. (три мільйони чотириста п’ятдесят сім тисяч двісті одна гривня 00 коп.)

  1. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                            Іван Піляк