Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                               Східниця                                            № 262

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України та  розглянувши  заяву гр. Гутей М.С. про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021р.,  селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,1259га на вул.Івана Франка,132  в смт Підуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Гутей Марії Степанівні, що зареєстрована   в смт Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул.Івана Франка,132, що належить її згідно права приватної  власності.
  2.    Розроблену технічну документацію подати до Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК