Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                               Східниця                                                № 265

 

Про відмову у наданні дозволу

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст.118 Земельного кодексу України, розглянувши заяви, а саме: засновника БО «Фундація Святого Антонія» Ольги Павловської, гр. Павлишин М.М., Ільницької М.Л., Німаса А.Б. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги матеріали місця розташування земельних ділянок та висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,500 га в с.Довге,  Дрогобицького району,  Львівської області засновнику БО «Фундація Святого Антонія» Ользі Павловській,  у зв’язку з тим, що дана ділянка знаходиться в прибережній зоні річки Стрий .
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,6170 га в с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області Павлишин Марії Михайлівні, яка зареєстрована в с.Новий Кропивник, вул.Стрийська,7, у зв’язку з тим, що дана ділянка знаходиться в зоні затоплення річки Стрий.
  3. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1722 га в с.Кринтята,  Дрогобицького району,  Львівської області Ільницькій Марії Любомирівні, яка зареєстрована в с.Майдан, вул.Шевченка,7А, у зв’язку з тим, що дана ділянка знаходиться в прибережній зоні річки.
  4. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення садівництва площею 0,0662 га в с.Майдан,  Дрогобицького району,  Львівської області Німасу Андрію Броніславовичу, який зареєстрований в с.Майдан, вул.Зарічна,19, у зв’язку з тим, що дана ділянка знаходиться в прибережній зоні річки.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних  відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК