Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                               Східниця                                            № 267

 

Про відмову у наданні дозволу

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: Куцик І.С., Кекіс М.Я., Димйон Б.О., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги матеріали місця розташування земельних ділянок  та висновок постійної депутатської комісії з  питань   земельних    відносин,   природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021р., селищна  рада

 

       ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,0992  га в с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Куцик Іванні Степанівні, яка зареєстрована в с. Торчиновичі, Старосамбірського району,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( в зоні кладовища).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1194 га в с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Кекісу Михайлу Ярославовичу, який зареєстрований в с. Опака, вул.Шевченка,249а, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів (в зоні кладовища).

3 Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га  в  с. Рибник,  Дрогобицького району,  Львівської області Димйону  Богдану  Олександровичу, який зареєстрований в м. Бориславі, вул.Проектована,8, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( в зоні кладовища).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин   природокористування, планування території, будівництва, архітектури  та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК