Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                              Східниця                                             № 269

 

Про відмову у наданні дозволу

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: Гамрат М.Я. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги матеріали місця розташування земельних ділянок та висновок постійної депутатської комісії з  питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.      Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,5000 га в смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області  Гамрат Марії Ярославівні, яка зареєстрована в м.Львів, вул.Виговського,13а/64 у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,2500  га в смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області Гамрат Марії Ярославівні, яка зареєстрована в м.Львів, вул.Виговського,13а/64  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК