Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                               Східниця                                            № 268

 

Про відмову у наданні дозволу

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

 

Керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.7 ст.118 Земельного кодексу України,    розглянувши заяви громадян, а саме: Федишин В.М., Хомич О.І., Кушнір М.Г., Копач Л.Б., Малиняк Х.С., Чорноморська Т.О., Домінюк О.І., Ревкевич Н.Б., Кваснікевич Г.І., Хомин Р.В., Шепетяк В.В., Якуц М.Є., Линів М.Г., Пиляк О.М., Хомин Р.В., Коворотна Л.В., Куцик В.М., Линів М.М., Миськів В.І., Жигало Г.О., Линів М.Г., Дмитришин М.Ю., Тимчишак В.І., Кенц М.М., Пагутяк І.А., Кушнір М.Г. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги матеріали місця розташування земельних ділянок та висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021 р. селищна  рада

 

       ВИРІШИЛА:

 

 1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва площею 0,0339 га в смт Підбуж,  Дрогобицького району,  Львівської області Федишину Василю Михайловичу, який зареєстрований в смт Підбуж, вул.І.Франка,17, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів .
 2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва площею 0,1100 га в с.Зубриця,  Дрогобицького району,  Львівської області Хомичу Олегу Іллічу, який зареєстрований в м.Львів, вул.Зелена,130/24, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів .
 3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення садівництва площею 0,1140 га  в  с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області Кушнір Марії Григорівні, яка зареєстрована в с.Новий Кропивник, вул.Лісова,12,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  площею 0,1200 га  на вул. Кропивницькій  в  смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області Копач Лілії Борисівні, яка зареєстрована в смт Східниця, вул.Кропивницька,35Е, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  площею 0,1200 га на вул. Кропивницькій в  смт. Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області Малиняк Христині Степанівні, яка зареєстрована смт Східниця, вул.Кропивницька,29, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 6. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  площею 0,1200 га на вул. Кропивницькій в  смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області Черноморській Тетяні Олександрівні, яка зареєстрована у Дніпропетровській області,   у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  площею 0,1200 га на вул. Кропивницькій в смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області Домінюк Оксані Іванівні, яка зареєстрована в м.Львів, вул.Трильовського,8/62, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1200 га  в  с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області Ревкевич Наталії Богданівні, яка зареєстрована в с.Новий Кропивник, вул.Набережна,37,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1200 га  в  с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області  Кваснікевич Ганні Іванівні, яка зареєстрована в с.Новий Кропивник, вул.Стрийська,79, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 10. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1190 га  в  с.Бистриця-Гірська,  Дрогобицького району,  Львівської області Хомину Роману Володимировичу, який зареєстрований в м.Борислав, вул.Коваліва,35/38, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 11. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1200 га  в  с.Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Шепетяку Василю Васильовичу, який зареєстрований в с.Опака, вул.Клюткавиця,33, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 12. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1772га  в  с.Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Якуцу Михайлу Євстаховичу, який зареєстрований в с.Опака, вул.Шевченка.153, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 13. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального  садівництва площею 0,1200 га  в  с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області, Линіву Михайлу Григоровичу, який зареєстрований в с.Опака, вул.Шевченка,24, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 14. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1232 га  в  с. Рибник,  Дрогобицького району,  Львівської області Пиляку Олексію Михайловичу, який зареєстрований в с.Рибник, вул.Надгірна,4, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 15. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2472 га  в  с.Бистриця-Гірська,  Дрогобицького району, Львівської області Хомину Роману Володимировичу, який зареєстрований в м.Борислав, вул.Коваліва,35/38,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 16. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1350 га  в  с. Бистриця-Гірська,  Дрогобицького району,  Львівської області Коворотній Лесі Володимирівні, яка зареєстрована в м.Івано-Франківськ, вул.Військових ветераів,10«а»11,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 17. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,3888 га  в  с. Бистриця-Гірська,  Дрогобицького району,  Львівської області Куцику Володимиру Миколайовичу, який зареєстрований в м.Борислав, вул.В.Великого,171/50 у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 18. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1997 га  в  с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Линіву Миколі Михайловичу, який зареєстрований в м.Борислав, вул.Бандери,18/3, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 19. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,3090 га та 0,0638 га  в  с.Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області Миськіву Василю Ігоровичу, який зареєстрований в с.Новий Кропивник, вул.Гірська,43 у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 20. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,2733 га  в  с. Рибник,  Дрогобицького району,  Львівської області Жигало Галині Олексіївні, яка зареєстрована в м.Дрогобич, вул.Холмська,2/7 у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 21. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,3848 га  в  с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Линіву  Михайлу Григоровичу, який зареєстрований в с.Опака, вул.Шевченка,24 у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 22. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,700га  в  смт Підбуж,  Дрогобицького району,  Львівської області Дмитришин Марті Юріївні, яка зареєстрована в смт Рудне, вул.Вишенського,24, Львівського району Львівської області  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 23. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,1045га  в  смт Підбуж,  Дрогобицького району,  Львівської області Тимчишаку Василю Івановичу, який зареєстрований в м.Трускавець, вул.Стебницька,78/47  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 24. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,5036га  в смт Підбуж, Дрогобицького району,  Львівської області Кенц Миколі Михайловичу, який зареєстрований в смт Підбуж, вул.Івана Франка,99  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 25. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2907 га  в  смт Підбуж,  Дрогобицького району,  Львівської області Пагутяк Ірині Андріївні, яка зареєстрована в смт Підбуж, вул.Івана Франка,132  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 26. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2317 га  в  с. Новий Кропивник,  Дрогобицького району,  Львівської області Кушнір Марії Григорівні, яка зареєстрована в с.Новий Кропивник, вул.Лісова,12  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів.
 27. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК