Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                               Східниця                                          № 270

 

Про затвердження проекту землеустрою,

по зміні цільового призначення

земельної ділянки.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст.12, 20, 122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення по зміні цільового призначення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою  від 25.06.2021р.,  розглянувши   заяву громадянина Ломаковича В.А.,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ломаковичу Віталію Афанасійовичу з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» (код згідно КВЦПЗ-03.08) площею – 0,8891га, яка розташована за адресою:   с.Новий Кропивник, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської  області, кадастровий номер 4621285100:05:000:0113.
  2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка перебуває у власності громадянина Ломаковича Віталія Афанасійовича.
  3. Затвердити розмір втрат сільськогосподарського виробництва, а

саме:

– громадянину Ломаковичу Віталію Афанасійовичу в сумі 21875,52 грн (двадцять одна тисяча вісімсот сімдесят п’ять гривень 52 коп.)

  1. Громадянину Ломаковичу Віталію Афанасійовичу звернутися до Державного  кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до  відомостей про земельну ділянку.

.    5. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,

планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК