Про     надання   дозволу  на    розроблення проекту землеустрою  щодо       відведення земельної    ділянки   для    будівництва   та обслуговування    нежитлового приміщення

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.07.2021 року                           Східниця                                                № 273

 

Про     надання   дозволу  на    розроблення

проекту землеустрою  щодо       відведення

земельної    ділянки   для    будівництва   та

обслуговування    нежитлового приміщення

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.10,12,83,123  Земельного Кодексу України, ст.55, 55-1 Закону України «Про землеустрій», взявши до уваги «Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності»,  висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Східницької селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ 03.15.) орієнтовною площею – 0,0370 га, на вулиці Промисловій,27А, смт Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Виконавчому комітету Східницької селищної ради замовити у ліцензованій організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та погоджений відповідно до чинного законодавства подати для розгляду та затвердження в установленому порядку до Східницької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК